Acun Ilıcalı’nın ilk hoca adayı belli oldu

Cardiff City’deki geleceği belirsizliğini koruyan teknik direktör Erol Bulut’un, Championship takımındaki durumunun hafta sonuna kadar netleşmesi bekleniyor.

Bulut ve ekibi Galler’den ayrıldı

Wales Online’ın haberine göre; Bulut ve teknik heyetinde yer alan isimler, Galler’den ayrıldı ve Almanya, Türkiye ve Yunanistan’daki ailelerinin yanına gittiler. İstanbul’a giden Türk teknik adama, Cardiff’ten bir teklif olduğu ve 49 yaşındaki çalıştırıcının önümüzdeki günlerde konuyu ailesiyle görüşerek karar vereceği öğrenildi.

Uzun süreli sözleşme istiyor

Haberde, yönetimle arasında sözleşmenin süresi konusunda pürüzler olan Erol Bulut’un uzun vadeli bir mukaveleden yana olduğu ileri sürüldü. Kulübün önümüzdeki 48 saat içinde Bulut ile iletişime geçerek görüşmeleri olumlu ya da olumsuz sonuçlandırması bekleniyor.

Hull City’nin adayları arasında

Bu arada bazı kaynaklara göre Erol Bulut, Liam Rosenior ile yollarını ayıran Hull City’nin başına geçecek ilk adaylar arasında yer alıyor.

İsmi Beşiktaş’la da anılıyor

Haber detayında, Bulut’un Fatih Terim’in çalıştırdığı Panathianikos ve teknik direktör arayışında olan Beşiktaş’ın da adayları arasında olduğu iddia edildi.

KAYNAK: NTV SPOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x